Dena

آموزش گریم بینی!!

این مطلب برای اون هایی هستش که از شکل دماغشون راضی نیستن و دوست دارن کوچیک تر به نظر بیاد. پس حتما بخونیدش!!

بینی بزرگ: با یک قلم موی کرم مورد نظرتان را روی نوک بینیتان (قسمت ‘c’شکل بینی تان )بزنید ،دقیقا از قسمت پایینی خط چشمتان شروع کنید و تا نیم دایره کنار سوراخ بینی تان ادامه دهید,مرکز بینی باید رنگ سایر قسمت های پوستتان باشد ،باید حتما مرز بین این دو رنگ را محو کنید و با قلم مو به آرامی مرزها را از بین ببرید که رنگها در هم قاطی شوند.

______________________________________

*بینی باریک: شما باید عکس کار بالا را انجام دهید یعنی سایه تیره تر رنگ کرم پودرتان را برای وسط بینی تان و سایه های روشن را دور ان استفاده کنید.این کار به بینی نوک مانندتان کمی حجم می بخشد.

_____________________________________

*بینی تخت:شاید این معمولترین مشکل در بین خانم هاست.کلید در اینجا استفاده از رنگ روشن برای باریکه وسط بینی تان استفاده کنید که توجه فقط به این قسمت روشن شده جلب شود .

_____________________________________

*بینی دراز: نکته ای که برای بینی که به درازی پینوکیو است, این است که نوک بینی تان را تیره کنید   در این صورت خیلی مسطح تر نشان می دهد.به کانسیلر یا کرم پودری که چند درجه تیره تر رنگ چهره شماست نیاز داریدو در انتهای بینی تان و دور سوراخهای بینی تان آن را پخش و به خوبی محو کنید وبقیه آرایشتان را طبق معمول انجام دهید.

 

توصیه های متخصصان برای همه:

1-هرگز قبل از آرایش بینی از مرطوب کننده روی آن استفاده نکنید از فونداسیون پودر شکل به جای کرم هایی که اساس چربی دارن(oil base) استفاده کنید به خصوص اگر پوست چربی دارید.

2-پودرتان را با خودتان همراه داشته باشید که بتوانید آرایشتان را تجدید کنید.


نظر یادتون نره!!

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 17:51  توسط Dena  |